Reklama

Będzie remont Przedszkola nr 5

Opublikowano:
Autor:

Będzie remont Przedszkola nr 5 - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dziś miasto ogłosiło przetarg nieograniczony na roboty budowlane w budynku Miejskiego Przedszkola nr 5 w Gostyninie. Chodzi o dostosowanie do obowiązujących przepisów techniczno-budowlanych. Prace ruszą w wakacje.

Dziś miasto ogłosiło przetarg nieograniczony na roboty budowlane w budynku Miejskiego Przedszkola nr 5 w Gostyninie. Chodzi o dostosowanie do obowiązujących przepisów techniczno-budowlanych. Prace ruszą w wakacje.

Roboty budowlane będą obejmować obudowę klatki schodowej ścianami, wymianę drzwi na drzwi w wymaganej klasie odporności ogniowej i o odpowiedniej szerokości i wysokości. Ponadto klatka schodowa zostanie wyposażona w urządzenia zapobiegające zadymianiu, przebudowane będą ściany wewnętrzne i działowe z montażem nowych drzwi wewnętrznych z ościeżnicami.

Klatka schodowa i droga ewakuacyjna zostaną wyposażone w oświetlenie awaryjne i ewakuacyjne. Zostanie dokonana wymiana okładzin ściennych i podłogowych na drodze ewakuacyjnej, a ponadto zabezpieczone zostaną okładziny podłogowe w pomieszczeniach dydaktycznych do stopnia trudno zapalności. Budynek będzie wyposażony w wyłącznik przeciwpożarowy prądu i gaśnice, a także zostanie dostosowany do wymogów sanitarnych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE