Reklama

Będzie remont ul. Mikulskiego

Opublikowano:
Autor:

Będzie remont ul. Mikulskiego - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości To dobra wiadomość dla mieszkańców ul. Mikulskiego (wcześniej Rewekanta). Na BIP-ie Urzędu Miasta pojawiło się zapytanie ofertowe na opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowe.

To dobra wiadomość dla mieszkańców ul. Mikulskiego (wcześniej Rewekanta). Na BIP-ie Urzędu Miasta pojawiło się zapytanie ofertowe na opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowe.

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej oraz specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych dla budowy drogi gminnej ul. Mikulskiego w Gostyninie (dawna ulica Leona Rewekanta) wraz z pełnieniem obowiązków w zakresie nadzoru autorskiego – w okresie ważności uzyskanego pozwolenia na budowę.

Do zakresu ww. przedmiotu zamówienia należy opracowanie dokumentacji projektowej przewidującej między innymi następujące rozwiązania techniczne: 
- budowę drogi o nawierzchni bitumicznej na podbudowie z kruszywa łamanego, 
- budowę zjazdów, 
- utwardzenie poboczy, 
- szczegółową niwelację z nawiązaniem do terenów sąsiadujących, 
- odwodnienie – odprowadzenie wód deszczowych powierzchniowo poprzez zastosowanie spadków poprzecznych na istniejące pobocza w granicach własności działki inwestora.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE