Reklama

Będzie się działo - zimowy cyrk na deskach MCK-u!

Opublikowano:
Autor:

Będzie się działo - zimowy cyrk na deskach MCK-u! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Familijne, barwne widowisko świąteczno-mikołajkowe z udziałem artystów cyrkowych, tancerzy, Świętego Mikołaja oraz uroczych Śnieżynek odbędzie się 9 grudnia na scenie Miejskiego Centrum Kultury.

Familijne, barwne widowisko świąteczno-mikołajkowe z udziałem artystów cyrkowych, tancerzy, Świętego Mikołaja oraz uroczych Śnieżynek odbędzie się 9 grudnia na scenie Miejskiego Centrum Kultury. 

"Zimowy Cyrk na Scenie" to opowieść o przygodach Świętego Mikołaja, który zupełnie przypadkiem trafia na przedstawienie wędrownego Cyrku Tramp. Zafascynowany magią areny postanawia sam spróbować swych sił jako ... artysta cyrkowy. 

W programie oprócz akrobatów, żonglerów, fakirów, ekwilibrystów nie zabraknie zabaw ze Świętym Mikołajem i konkursów z nagrodami. Dla każdego dzieciaka Święty Mikołaj przygotował drobny upominek. Występują artyści z „Laponii”, Ukrainy, Polski oraz uczniowie Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku.
Więcej informacji o Zimowym Cyrku na Scenie na profilu http://https://www.facebook.com/Cyrknascenie

Bilety w cenie 30 zł. do nabycia na stronie internetowej Kupbilet.pl , pod numerem telefonu 576 632 600, oraz w kasie kina Miejskiego Centrum Kultury.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE