Reklama

Będziemy podróżować taniej? PKS Gostynin łączy siły z SuperPKS

Opublikowano:
Autor:

Będziemy podróżować taniej? PKS Gostynin łączy siły z SuperPKS - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nie tylko do pobliskiego Płocka, czy Kutna, ale też do Wrocławia, Kalisza i Ostrowa Wielkopolskiego - i to w bardzo atrakcyjnych cenach - będą mogli dojeżdżać mieszkańcy Gostynina. Tak przynajmniej wynika z informacji przekazanych przez firmę SuperPKS, która podjęła partnerską współpracę z PKS-em Gostynin.

Nie tylko do pobliskiego Płocka, czy Kutna, ale też do Wrocławia, Kalisza i Ostrowa Wielkopolskiego - i to w bardzo atrakcyjnych cenach - będą mogli dojeżdżać mieszkańcy Gostynina. Tak przynajmniej wynika z informacji przekazanych przez firmę SuperPKS, która podjęła partnerską współpracę z PKS-em Gostynin.

- PKS Gostynin, jako partner SuperPKS, oferuje na stronie www.superpks.pl bilety w atrakcyjnych cenach – zawsze tańszych niż na dworcu lub u kierowcy. Pasażerowie mogą podróżować z nowym partnerem SuperPKS na trasie: Płock-Gostynin-Kutno-Kalisz-Ostrów Wielkopolski - Wrocław - informuje Klaudia Zawada z SuperPKS.

I tak oto, z Gostynina do Kalisza będzie można przejechać za 34,99 zł, z Płocka do Kutna za 3,99 zł, a z Gostynina do Ostrowa Wielkopolskiego za 42,99 zł. Jak dodaje przewoźnik, do 20 kwietnia pasażerowie, na wymienionych trasa, będą mogli podróżować jeszcze taniej. Aby móc skorzystać z oferty, należy kupić bilet na www.superpks.pl i wpisać kod: GOSTYNIN, aby obniżyć cenę o 10 zł.

Jak ta współpraca wyjdzie "w praniu"? Czy faktycznie będzie taniej? Podzielcie się z nami swoją opinią. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE