Reklama

Biblioteka Miejska ma już 70 lat!

Opublikowano:
Autor:

Biblioteka Miejska ma już 70 lat! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dziś w gostynińskim Zamku odbył się jubileusz założenia Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Jakuba z Gostynina. Na przybyłych gości czekało wiele atrakcji.

Dziś w gostynińskim Zamku odbył się jubileusz założenia Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Jakuba z Gostynina. Na przybyłych gości czekało wiele atrakcji.

Na początku dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej Katarzyna Leśniewska przywitała wszystkich uczestników wydarzenia. Na jubileuszowym przyjęciu pojawili się m. in. burmistrz Paweł Kalinowski, wicestarosta gostyniński Jan Kazimierz Krzewicki, czy wójt Edmund Zieliński. Po uroczystym przywitaniu, prezes gostynińskiej biblioteki wręczono kwiaty, złożono gratulacje oraz najserdeczniejsze życzenia. Zaproszeni goście nie zapomnieli pogratulować również byłej dyrektor biblioteki Jolancie Bigus. W trakcie wydarzenia, minutą ciszy uczczono pamięć zmarłych, którzy zapisali się w historii Miejskiej Biblioteki Publicznej. Później zgromadzeni goście mogli dowiedzieć się czegoś więcej o historii biblioteki, oglądając specjalnie przygotowany na tę uroczystość pokaz slajdów. Następnie został zaprezentowany film, na temat funkcjonowania biblioteki. Po obejrzanym filmie na scenie pojawił się Janusz Radka, który wystąpił przed publicznością przy akompaniamencie Adama Drzewickiego. Na zakończenie w sali kolumnowej Zamku Gostynińskiego wniesiono jubileuszowy tort, który każdy chętny mógł skosztować.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE