Reklama

Biedroń całuje mieszkańców Gostynina [VIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Biedroń całuje mieszkańców Gostynina [VIDEO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W Szkole Liderów, liderka Inicjatywy dla Gostynina miała wyjątkową okazję spotkać - bądź co bądź - wyjątkową postać polskiej sceny politycznej. Podczas krótkiego, kilkusekundowego nagrania Agnieszka Korajczyk-Szyperska oraz prezydent Słupska, Robert Biedroń "całują" mieszkańców Gostynina.

W Szkole Liderów, liderka Inicjatywy dla Gostynina miała wyjątkową okazję spotkać - bądź co bądź - wyjątkową postać polskiej sceny politycznej. Podczas krótkiego, kilkusekundowego nagrania Agnieszka Korajczyk-Szyperska oraz prezydent Słupska, Robert Biedroń "całują" mieszkańców Gostynina.

Dla niewtajemniczonych, warto powiedzieć kilka słów o bohaterze filmiku. Robert Biedroń to działacz na rzecz osób LGBT, były prezes Kampanii Przeciw Homofobii, uczestnik Parady Równości i kontrmanifestacji Marszu Niepodległości, poseł na sejm VII kadencji z ramienia Ruchu Palikota (pierwszy zadeklarowany poseł o orientacji homoseksualnej). W 2014 roku wystartował w wyborach na prezydenta Słupska jako niezależny kandydat. W II turze zwyciężył ze Zbigniewem Konwińskim z Platformy Obywatelskiej. Jako włodarz Słupska zasłynął m.in z rezygnacji z auta służbowego (przesiadł się na rower), zawnioskowanie o obniżenie własnej pensji, cięcia wynagrodzeń szefów spółek miejskich i likwidacji stanowiska rzecznika prasowego, co w efekcie przyczyniło się do nadwyżki budżetowej. 

W ubiegły piątek z Robertem Biedroniem twarzą w twarz stanęła Agnieszka Korajczyk-Szyperska. W trakcie krótkiego nagrania politycy wspólnie pozdrawiają mieszkańców Gostynina. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE