Reklama

Reklama

Pracownicy sklepów Biedronka gotowi do szczepień. Sieć uruchomiła program

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: poglądowe/archiwum KCI

Pracownicy sklepów Biedronka gotowi do szczepień. Sieć uruchomiła program - Zdjęcie główne

Biedronka rusza z programem szczepień pracowników | foto poglądowe/archiwum KCI

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Sieć sklepów Biedronka, we współpracy z firmą Polmed, uruchomiła program szczepień dla swoich pracowników. Właściciel dyskontów, Jeronimo Martins Polska, podkreśla, że takie rozwiązanie zostało wprowadzone w celu zapewnienia bezpieczeństwa pracownikom, jak i klientom sklepów.

Reklama

Zatrudnieni mogą zapisać się poprzez kontakt z koordynatorem programu, który przekaże informację o tym firmie Polmed. Przedstawiciele Polmedu skontaktują się z każdym chętnym indywidualnie, ustalając termin i miejsce szczepienia.

- Jesteśmy przekonani, że objęcie pracowników szczepieniami w miejscu pracy przyniesie wiele korzyści z punktu widzenia ograniczania pandemii w Polsce. Dlatego uruchomiliśmy procedurę dla zatrudnionych w Biedronce, która w prosty sposób zapewni dostępność do szczepionek w punktach naszego partnera medycznego, firmy Polmed. To sprawdzona, profesjonalna firma, jesteśmy pewni, że sprawnie i szybko poradzi sobie z tym zadaniem – informuje Tomasz Dejtrowski, dyrektor ds. wynagrodzeń i świadczeń w sieci Biedronka.

Jak podaje Biuro Prasowe sieci marketów, do tej pory Biedronka wydała ok. 20 milionów złotych na działania mające zwiększyć bezpieczeństwo pracowników i kupujących. Szczepienia dla zatrudnionych to więc dla Biedronki kolejny wyraz odpowiedzialności społecznej. 

 

Artykuł pochodzi z portalu kutno.net.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE