Reklama

Bieg Europejski czyli biegać każdy może

Opublikowano:
Autor:

Bieg Europejski czyli biegać każdy może  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gostyninie oraz Szkolny Związek Sportowy organizują „Bieg Europejski Gostynin 2018\". Impreza odbędzie się w piątek 11 maja o godzinie 16.30 na stadionie im. Janusza Kusocińskiego w Gostyninie.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gostyninie oraz Szkolny Związek Sportowy organizują „Bieg Europejski Gostynin 2018". Impreza odbędzie się w piątek 11 maja o godzinie 16.30 na stadionie im. Janusza Kusocińskiego w Gostyninie.

Na stadionie gostynińskiego MOSiR-u zostanie rozegranych pięć biegów. Najkrótszy z nich odbywał się będzie na dystansie 250 metrów, dwa najdłuższe – na 2 kilometry. Organizatorzy zapraszają do biegania wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku.
O godzinie 16.45 na starcie staną mamy z przedszkolakami (dzieci urodzone po 2011 roku), by pokonać 250-metrowy dystans. Kwadrans później dziewczęta i chłopcy z rocznika 2007 i młodsi zmierzą się na dystansie 1 kilometra. Również kilometr będą mieli do pokonania uczestnicy rywalizacji dzieci z roczników 2005/2006. Ich start zaplanowany został na godzinę 17.15.
Młodzież z roczników 2002/2004, która będzie miała do pokonania 2 kilometry, ruszy na trasę o godzinie 17.30. Piętnaście minut później ma wystartować ostatni z biegów – na 2 km pobiegną kobiety i mężczyźni z rocznika 2001 i starsi. 
Pierwszych dziesięciu zawodników w każdej z kategorii wiekowych zostanie uhonorowanych pamiątkowymi dyplomami. Pierwsze trójki każdej z kategorii liczyć mogą na pamiątkowe medale, a najlepsi – na statuetki.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE