Biegacze z Gostynina na podium w Wieliszewie!

Opublikowano:

Biegacze z Gostynina na podium w Wieliszewie! - Zdjęcie główne

WiadomościW ubiegły weekend gostynińscy biegacze zaprezentowali się w Wieliszewie (powiat legionowski) podczas czwartej, finałowej edycji zawodów z cyklu Wieliszewski Crossing. Trasa do pokonania wynosiła około 8km.

Mimo dość wymagającej trasy, podczas której często dochodziło do zmiany nawierzchni (asfalt, kostka, leśne dukty, piach) sportowcy z Gostynina pokazali klasę. W zawodach uczestniczyło ponad 200 zawodników, a Gostynianie zajęli wysokie miejsca. Na trzecim miejscu w klasyfikacji Open z czasem 30:46 stanął Hubert Jaśkiewicz. Tym samym Hubert zajął drugie miejsce w swojej kategorii wiekowej. Piąte miejsce w klasyfikacji Open zajął Paweł Wojtczak. Z czasem 38:52 w swojej kategorii wiekowej Paweł stanął na najlepszym miejscu na podium. W biegach uczestniczył jeszcze jeden mieszkaniec Gostynina, siedemnastoletni Jakub Dołęgowski. Bieg ukończył z czasem 38:52 zajmując przyzwoite 60 miejsce w klasyfikacji Open oraz drugie miejsce w swojej kategorii wiekowej.