Reklama

Biegała nago po ulicy, miała ze sobą tylko... drabinę

Opublikowano:
Autor:

Biegała nago po ulicy, miała ze sobą tylko... drabinę - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Złośliwi skomentują sprawę krótko - Żychlin. Nie zmienia to faktu, że nawet w grodzie nad Słudwią absurdalne wydarzenie z dzisiejszego popołudnia ciężko traktować w kategorii "nic nadzwyczajnego". Zszokowanym żychlinianom nie ma się co dziwić, skoro po ulicy paradowała zupełnie roznegliżowana kobieta, zaopatrzona jedynie w drabinę. Sprawę bada już policja.

Złośliwi skomentują sprawę krótko - Żychlin. Nie zmienia to faktu, że nawet w grodzie nad Słudwią absurdalne wydarzenie z dzisiejszego popołudnia ciężko traktować w kategorii "nic nadzwyczajnego". Zszokowanym żychlinianom nie ma się co dziwić, skoro po ulicy paradowała zupełnie roznegliżowana kobieta, zaopatrzona jedynie w drabinę. Sprawę bada już policja.

Kobieta rodem z obrazu Jacka Malczewskiego zaprezentowała się przed krajanami w samo południe. 

- Ok. godz. 12:50 otrzymaliśmy zgłoszenie, że kobieta bez ubrań porusza się po drodze z drabiną. Podjęliśmy interwencję, a kobieta została zabrana na obserwację do szpitala – mówi nam st. asp. Edyta Machnik, p.o. oficera prasowego KPP Kutno.

Edyta Machnik dodaje, że kobieta to ok. 60-letnia mieszkanka Żychlina. Nie wiadomo, czy znajdowała się pod wpływem alkoholu bądź innych środków odurzających.
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE