Reklama

Bił ją latami, na koniec dźgnął nożem w serce

Opublikowano:
Autor:

Bił ją latami, na koniec dźgnął nożem w serce - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Tak w telegraficznym skrócie opisać można tragiczne wydarzenia, które rozegrały się w miejscowości Rybne pod Gostyninem. Pod koniec ubiegłego roku, 64-letni wówczas mężczyzna ugodził nożem prosto w serce swoją 52-letnią konkubinę. Oprawca wcześniej notorycznie znęcał się nad kobietą. W minionym tygodniu sąd skazał go na 15 lat więzienia.

Tak w telegraficznym skrócie opisać można tragiczne wydarzenia, które rozegrały się w miejscowości Rybne pod Gostyninem. Pod koniec ubiegłego roku, 64-letni wówczas mężczyzna ugodził nożem prosto w serce swoją 52-letnią konkubinę. Oprawca wcześniej notorycznie znęcał się nad kobietą. W minionym tygodniu sąd skazał go na 15 lat więzienia.

    Do zdarzenia doszło w nocy z 30 listopada na 1 grudnia 2016 r. w trakcie libacji alkoholowej.  64-latek zadał swojej partnerce cios nożem kuchennym w lewą część klatki piersiowej, powodując ranę kłutą klatki piersiowej z uszkodzeniem worka osierdziowego i mięśnia sercowego. Kobieta zmarła na miejscu.

Jak wykazało śledztwo, od 16 października 2011 roku, mężczyzna znęcał się fizycznie nad swoją konkubiną - bił ją pięściami oraz twardymi przedmiotami po twarzy, głowie, kończynach  i innych częściach ciała. Nie inaczej było w dniu zabójstwa.

- W okresie od kilkunastu dni do kilku godzin przed zgonem konkubiny, spowodował u niej obrażenia ciała w postaci obfitego krwiaka podtwardówkowego na sklepieniu i prawej półkuli mózgu [...] oraz drobne rany tłuczone i podbiegnięcia krwawe w obrębie powłok głowy po stronie prawej, liczne różnoczasowe sińce i otarcia naskórka na twarzy, tułowiu i kończynach - czytamy w treści wyroku.

Postanowieniem z 6 listopada, sąd skazał oskarżonego na 15 lat pozbawienia wolności. Wyrok nie jest prawomocny.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE