Reklama

Biniewicz nie do pokonania! Najlepszy na sympozjum rzeźbiarskim

Opublikowano:
Autor:

Biniewicz nie do pokonania! Najlepszy na sympozjum rzeźbiarskim - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Możemy być dumni! Tadeusz Biniewicz nie miał sobie równych podczas V Międzynarodowego Sympozjum Rzeźbiarskiego w Kunstverein Langenfeld.

Możemy być dumni! Tadeusz Biniewicz nie miał sobie równych podczas V Międzynarodowego Sympozjum Rzeźbiarskiego w Kunstverein Langenfeld.

Rzeźbiarz rywalizował z 5 innymi artystami z całego świata (z de Jong Orlando, Carmel Doherty, Marko Človek, Ping Qiu i Marbod Fritsch). Jednak praca pana Tadeusza okazała się najlepsza i jako jedyna została zakupiona przez organizatorów. Nie można bowiem mówić w tym przypadku o zajmowaniu miejsc, gdyż każda z prac wykonywana była różnorodną techniką w odmiennym materialne.

Sam artysta mówi, że jego rzeźba w pełni go usatysfakcjonowała i zdobył uznanie w oczach organizatorów oraz usłyszał gratulacje i słowa podziwu od swoich koleżanek i kolegów biorących udział w sympozjum.

Panu Tadeuszowi gratulujemy kolejnego sukcesu i życzymy wytrwałości w dalszej pracy, gdyż na posesji rzeźbiarza znajduje się już ogromny kamień, z którego powstanie postać Dawida.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE