Reklama

Biznesowa uczta w Starej Betoniarni [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Biznesowa uczta w Starej Betoniarni [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Gostynińscy przedsiębiorcy, szefowie spółek miejskich, a także zastępca burmistrza Halina Fijałkowska gościli dziś na "Śniadaniu Biznesowym" zorganizowanym przez MCH Stara Betoniarnia. Spotkanie odbyło się w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Gostynińscy przedsiębiorcy, szefowie spółek miejskich, a także zastępca burmistrza Halina Fijałkowska gościli dziś na "Śniadaniu Biznesowym" zorganizowanym przez MCH Stara Betoniarnia. Spotkanie odbyło się w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Śniadanie rozpoczęło się o godzinie 10:00.  Głównym sponsorem spotkania był Credit Agricole Bank Polska S.A., którego przedstawiciele na czele z dyrektor placówki bankowej Agnieszką Wolińską zapoznali zebranych z ofertą banku, jego innowacjami oraz przybliżyli temat terminali płatniczych.

Podczas rozmowy uczestnicy śniadania biznesowego dzielili się swoimi uwagami i doświadczeniem dotyczącym prowadzonej działalności.
Prezes MCH Rafał Różański na zakończenie spotkania przedstawił po kolei wszystkich gości, krótko omawiając ich współpracę ze "Starą Betoniarnią".

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE