Reklama

Blok przy ul. Targowej czeka na lokatorów. Czy uda się dotrzymać terminu?

Opublikowano:
Autor:

Blok przy ul. Targowej czeka na lokatorów. Czy uda się dotrzymać terminu? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Budynek wielorodzinny przy ul. Targowej ma być jedną z najważniejszych dla miasta inwestycji. Póki co, mieszkańcy z niecierpliwością czekają na finalizację zadania, a termin ten wyznaczono na 28 września. To, czy wykonawca zmieści się w czasie, stoi jednak pod znakiem zapytania.

Budynek wielorodzinny przy ul. Targowej ma być jedną z najważniejszych dla miasta inwestycji. Póki co, mieszkańcy z niecierpliwością czekają na finalizację zadania, a termin ten wyznaczono na 28 września. To, czy wykonawca zmieści się w czasie, stoi jednak pod znakiem zapytania.

Najwięcej na realizacji zadania zyskać mają gostynińskie rodziny. Mieszkańcy nie od wczoraj narzekają bowiem na brak lokali socjalnych, a w kolejce po mieszkanie czekają setki osób. Umowę na wykonanie zadania 22 marca ubiegłego roku podpisał burmistrz Paweł Kalinowski. Za realizację opiewającego na ponad 2 mln zł zadania odpowiedzialna jest gostynińska firma "Hydropol". Budynek miał być oddany do użytku pod koniec sierpnia, ostatecznie datę tę przesunięto na 28 września. Jak wyjaśnia burmistrz, na chwilę obecną dotrzymanie terminu uzależnione jest od instalacji przyłącza gazowego.

W bloku będzie mogło zamieszkać 60 rodzin. Budynek będzie całkowicie podpiwniczony, o IV kondygnacjach nadziemnych, w tym poddasze użytkowe. Znajdą się w nim również piwnice lokatorskie, pomieszczenia techniczne i gospodarcze oraz lokale usługowo-handlowe.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE