Reklama

Boisko wielofunkcyjne w Szkole Podstawowej nr 3? Pomóż im zwyciężyć w konkursie!

Opublikowano:
Autor:

Boisko wielofunkcyjne w Szkole Podstawowej nr 3? Pomóż im zwyciężyć w konkursie!  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Szkoła Podstawowa nr 3 w Gostyninie została zakwalifikowana do konkursu „Kolorowe Boiska”. Zadaniem szkoły było nagranie 100-sekundowego filmu, którego motywem przewodnim jest hasło „WF marzeń”. Jeśli SP3 zwycięży w konkursie, zapewni sobie budowę wielofunkcyjnego boiska.

Szkoła Podstawowa nr 3 w Gostyninie została zakwalifikowana do konkursu ?Kolorowe Boiska?. Zadaniem szkoły było nagranie 100-sekundowego filmu, którego motywem przewodnim jest hasło ?WF marzeń?. Jeśli SP3 zwycięży w konkursie, zapewni sobie budowę wielofunkcyjnego boiska.

Film można oglądnąć pod adresem: http://https://youtu.be/q-yZiJ1DW30

Pomysł filmu i jego realizacja to zadanie, którego podjęła się nauczycielka wychowania fizycznego, Iwona Markus wraz ze swoimi uczennicami. Główną nagrodą w konkursie jest boisko wielofunkcyjne zlokalizowane na terenach zwycięskiej szkoły. Aby udział SP3 w konkursie zakończył się sukcesem, konieczne jest zwycięstwo w głosowaniu internautów.
 
Organizator konkursu - Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka - umieścił film pod adresem  http://https://koloroweboiska.pl/glosuj/20000  i tu można oddać głos popierający kandydaturę SP3. Zgodnie z regulaminem głosować można codziennie od 7 do 18 czerwca. Każda osoba może oddać jeden głos z jednego komputera w jednym dniu. W kolejnych dniach można ponownie oddawać ważne głosy. (można oddać głos tego samego dnia z innego komputera, pod warunkiem, że nikt tego dnia z tego komputera nie głosował).

Liczymy na codzienne głosy każdego ucznia, rodzica, znajomych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE