Reklama

Bolą Cię plecy? Zapisz się na zajęcia

Opublikowano:
Autor:

Bolą Cię plecy? Zapisz się na zajęcia - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza wszystkich chętnych na zajęcia o charakterze profilaktyczno-terapeutycznym ,,Zdrowy Kręgosłup'. Zajęcia obejmują ćwiczenia wzmacniające, równoważne, rozciągające i rozluźniające poszczególne grupy mięśniowe.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza wszystkich chętnych na zajęcia o charakterze profilaktyczno-terapeutycznym ,,Zdrowy Kręgosłup'. Zajęcia obejmują ćwiczenia wzmacniające, równoważne, rozciągające i rozluźniające poszczególne grupy mięśniowe.

Jeśli chcesz spalać więcej kalorii i wysmuklić sylwetkę, zacznij ćwiczyć. Trening pomoże ci uaktywnić mięśnie, o których zdążyłeś już zapomnieć. Ćwiczenia te służą poprawie i doskonaleniu postawy ciała, estetyki sylwetki, mobilności oraz elegancji ruchów poprzez zwiększenie siły poszczególnych grup mięśni. Planowane zajęcia odbywać się będą w każdy wtorek i czwartek w sali ćwiczeń budynku krytej pływalni w Gostyninie przy ul. Kutnowskiej 7A. Koszt jednorazowego wejścia wynosi 10zł od osoby, natomiast koszt karnetu miesięcznego to jedyne 8 zł za termin. Zajęcia ruszają od 4 października (wtorek), o godzinie 17.30.

Kontakt z prowadzącym zajęcia: 604 203 347

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE