Reklama

Bożonarodzeniowe spotkanie dla osób starszych

Opublikowano:
Autor:

Bożonarodzeniowe spotkanie dla osób starszych - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W tym tygodniu odbyło się Bożonarodzeniowe spotkanie pod nazwą ,,Dziatki Dziadkom". Specjalnie przygotowany wieczór dla osób starszych upłynął w miłej atmosferze.

W tym tygodniu odbyło się Bożonarodzeniowe spotkanie pod nazwą ,,Dziatki Dziadkom". Specjalnie przygotowany wieczór dla osób starszych upłynął w miłej atmosferze.

Wydarzenie dla osób starszych przygotowali podopieczni Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gostyninie, dzieci z Miejskiego Punktu Wsparcia Dziennego ,,Bartek" i uczniowie z Miejskiej Szkoły Muzycznej I stopnia wraz z nauczycielami. Przygotowany występ dla gości był programem słowno-muzycznym opowiadającym o sporach, jakie toczyły ze sobą ozdoby choinkowe. W wydarzeniu uczestniczyli m. in. diakon Mateusz Kawczyński, kierownik MOPS'u Renata Zagórska oraz burmistrz Paweł Kalinowski, który złożył zebranym gościom świąteczne życzenia oraz wręczył upominki. Po uroczystym otwarciu spotkania wszyscy goście podzielili się opłatkiem i zasiedli do świątecznego stołu. Podczas spotkania nie zabrakło również śpiewania kolęd.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE