Reklama

Bożonarodzeniowo u seniorów

Opublikowano:
Autor:

Bożonarodzeniowo u seniorów - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W dniu 19 grudnia odbyły się spotkania świąteczne u seniorów. W "Parostatku" do wigilijnego stołu zasiedli członkowie Klubu, którzy łamiąc się opłatkiem składali sobie życzenia wspaniałych rodzinnym świąt i szczęścia w nowym roku. Spotkanie umilał grą na gitarze Dominik Janiszewski. Burmistrz Paweł Kalinowski złożył wszystkim życzenia i wręczył świąteczny upominek.

W dniu 19 grudnia odbyły się spotkania świąteczne u seniorów. W "Parostatku" do wigilijnego stołu zasiedli członkowie Klubu, którzy łamiąc się opłatkiem składali sobie życzenia wspaniałych rodzinnym świąt i szczęścia w nowym roku. Spotkanie umilał grą na gitarze Dominik Janiszewski. Burmistrz Paweł Kalinowski złożył wszystkim życzenia i wręczył świąteczny upominek.

Natomiast słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku zaprezentowali swoim koleżankom i kolegom oraz zaproszonym gościom w klubo-kawiarni Miejskiego Centrum Kultury jasełka. Przedstawienie wystawił uniwersytecki kabaret "Zwierciadło". W imieniu pana burmistrza na spotkanie przybyła pani Hanna Adamska - sekretarz miejski.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE