Reklama

Bracia wystąpili podczas Jarmarku Św. Jakuba [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Bracia wystąpili podczas Jarmarku Św. Jakuba [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dwudniowe wydarzenie wypełnione atrakcjami uświetnił występ rockowego zespołu Bracia. Występ został przyjęty bardzo żywiołowo - zarówno ze strony gości jak i gostynian.

Dwudniowe wydarzenie wypełnione atrakcjami uświetnił występ rockowego zespołu Bracia. Występ został przyjęty bardzo żywiołowo - zarówno ze strony gości jak i gostynian.

Wokół malowniczo położonego Zamku Gostynińskiego przez sobotę i niedzielę trwał Jarmark Św. Jakuba. W trakcie wydarzenia można było obejrzeć inscenizację Hołdu Ruskiego, wystawy "Gostynin w fotografii dawniej i dziś", "W drodze do niepodległej", poszukać czegoś dla siebie na strefie handlu, próbując smakowitych produktów. Najmłodsi również nie nudzili się podczas zabaw z Teatrem Wagabunda czy jazdy na karuzeli. Uświetnieniem dwudniowego wydarzenia był koncert Braci, na którym bawiono się licznie i wesoło. Zespół zaprezentował swoje najlepsze przeboje i porwał publikę do wspólnej zabawy, grożąc niejednokrotnie, że absolutnie nie będzie grał dalej, jeśli nie będzie wystarczająco żywiołowy odzew ze strony gostynian. Mieszkańcy najwyraźniej stanęli na wysokości zadania w odczuciu muzyków, bo podsumowując koncert, napisali radośnie na portalu społecznościowym, że warto grać dla Gostynina.

- Było nam bardzo miło grać dla Was dzisiaj - napisali po koncercie na portalu społecznościowym Bracia. - Gostynin to miejsce,  gdzie warto grać rockowe koncerty! Zapamiętajcie!

BRACIA  to grupa rockowa, powstała w 2001 roku z inicjatywy Piotra i Wojtka Cugowskich. Członkowie zespołu: Piotr Cugowski - wokal, Wojtek Cugowski - gitary, wokal, Jarosław Chilkiewicz - gitary, Tomasz Gołąb - bas, Bartłomiej Pawlus - perkusja.
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE