Reklama

Brutalne pobicie 33-latka. Bandyci wywieźli go do lasu

Opublikowano:
Autor:

Brutalne pobicie 33-latka. Bandyci wywieźli go do lasu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zarzut pobicia usłyszało dwóch mieszkańców Gostynina, którzy w niedzielne popołudnie wywieźli do lasu i pobili 33-latka. Prokurator zastosował wobec nich dozory policyjne i poręczenia majątkowe. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Zarzut pobicia usłyszało dwóch mieszkańców Gostynina, którzy w niedzielne popołudnie wywieźli do lasu i pobili 33-latka. Prokurator zastosował wobec nich dozory policyjne i poręczenia majątkowe. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

W ubiegłą niedzielę dyżurny gostynińskiej policji otrzymał zgłoszenie o pobiciu 33-latka. Mężczyzna został zabrany z miejsca zamieszkania do szpitala. W toku czynności policjanci zatrzymali 29 i 27-letnich mieszkańców Gostynina. Funkcjonariusze ustalili, że sprawcy wywieźli pokrzywdzonego do lasu, gdzie doszło do pobicia. Następnie 33-latek wrócił o własnych siłach do domu, skąd został zabrany przez pogotowie ratunkowe. Prokurator wobec 27 i 29-latka zastosował dozór policyjny oraz poręczenia majątkowe. Za to przestępstwo grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE