Reklama

Brutalne pobicie w centrum. Mężczyzna walczy o życie

Opublikowano:
Autor:

Brutalne pobicie w centrum. Mężczyzna walczy o życie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Sąd na wniosek prokuratura oraz śledczych zdecydował o tymczasowym aresztowaniu dwóch mężczyzn, którzy dotkliwie pobili 38-latka w centrum Gostynina.

Sąd na wniosek prokuratura oraz śledczych zdecydował o tymczasowym aresztowaniu dwóch mężczyzn, którzy dotkliwie pobili 38-latka w centrum Gostynina.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że do sprzeczki pomiędzy trzema mężczyznami doszło w czwartkowy wieczór (05.03.) w centrum Gostynina. Niestety kilka godzin później 38-letni mężczyzna został przewieziony do szpitala, gdzie lekarza określają jego stan jako „ciężki”. Policjanci, zaalarmowani o tym fakcie, po kilku godzinach ustalili i zatrzymali pozostałych dwóch mężczyzn uczestniczących w zdarzeniu. Są to 23 i 25-letni mieszkańcy Gostynina.

- Intensywna praca gostynińskich śledczych pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Gostyninie pozwoliła na przedstawienie mężczyznom zarzutu z art. 158 § 1 i 2 kodeksu karnego. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 8 lat pozbawienia wolności. Sąd przychylił się do wniosku śledczych o zastosowanie wobec mężczyzn środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy - wyjaśnia oficer prasowy gostynińskiej policji, podkom. Dorota Słomkowska

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE