Reklama

Budowa łącznika Dybanka-Wspólna na ostatniej prostej [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Budowa łącznika Dybanka-Wspólna na ostatniej prostej [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zaledwie kilka dni pozostało do ukończenia budowy 300-metrowej drogi gminnej na odcinku Dybanka-Wspólna. Inwestycja ta jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych wśród zaplanowanych na bieżący rok - spora część okolicznych mieszkańców uważa ją za zupełnie zbędną, tymczasem kosztowała budżet miasta niema 700 tys. zł. Co więcej, droga przebiega tuż przy domu wiceprzewodniczącej Rady Miasta, Małgorzta Rędzikowska-Mystkowska.

Zaledwie kilka dni pozostało do ukończenia budowy 300-metrowej drogi gminnej na odcinku Dybanka-Wspólna. Inwestycja ta jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych wśród zaplanowanych na bieżący rok - spora część okolicznych mieszkańców uważa ją za zupełnie zbędną, tymczasem kosztowała budżet miasta niema 700 tys. zł. Co więcej, droga przebiega tuż przy domu wiceprzewodniczącej Rady Miasta, Małgorzta Rędzikowska-Mystkowska.

Przypomnijmy, że na budowę łącznika radni miejscy zabezpieczyli 900 tys. zł. Ostatecznie koszt inwestycji wyniósł  687,570 tys. zł.

Za budowę drogi wraz z chodnikiem z kostki brukowej i odwodnieniem w postaci kanalizacji deszczowej odpowiedzialne jest Przedsiębiorstwo Budowlano-Produkcyjne "Trakt" z Woźniakowa pod Kutnem. Budowa znajduje się już na końcowym etapie, jego finalizacja planowana jest na 15 października.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE