Reklama

Budowa "milionowej drogi" coraz bliżej. Burmistrz podpisał umowę

Opublikowano:
Autor:

Budowa "milionowej drogi" coraz bliżej. Burmistrz podpisał umowę - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Budowa łącznika ulic Kutnowska – Wspólna i Dybanka wzdłuż Skrwy stała się faktem. Wczoraj burmistrz podpisał umowę z wykonawcą i w ten sposób w połowie października najdroższa inwestycja drogowa 2017 roku powinna zostać zrealizowana.

Budowa łącznika ulic Kutnowska ? Wspólna i Dybanka wzdłuż Skrwy stała się faktem. Wczoraj burmistrz podpisał umowę z wykonawcą i w ten sposób w połowie października najdroższa inwestycja drogowa 2017 roku powinna zostać zrealizowana.

Remont drogi wzbudza skrajne emocje. Nic dziwnego, skoro w budżecie na ten rok przewidziano na nią aż 900 tys. zł plus koszt instalacji oświetlenia. 

 Zakres robót obejmuje wykonanie: kanalizacji deszczowej odprowadzającej ścieki deszczowe z budowanej ulicy; drogi z betonu asfaltowego na geomateracu i podbudowie z kruszywa asfaltowego i betonu asfaltowego; chodnika z kostki brukowej gr. 6 cm na podsypce cementowo – piaskowej; podbudowy pod jezdnię i oznakowania na podstawie zatwierdzonego projektu stałej organizacji ruchu.

Wczoraj Paweł Kalinowski podpisał umowę na podstawie rozstrzygnięcia przetargu nieograniczonego. Przewidywany termin wykonania zadania, to 15 października 2017r.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE