Reklama

Budowa ronda daje się we znaki. Policja apeluje o przestrzeganie przepisów

Opublikowano:
Autor:

Budowa ronda daje się we znaki. Policja apeluje o przestrzeganie przepisów - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Trwa (i jeszcze sporo potrwa) budowa ronda przy Parku im. Marszałka Piłsudskiego w Gostyninie. W związku z licznymi sygnałami mieszkańców i kierowców, policja ponownie apeluje o przestrzeganie przepisów wynikających ze zmiany w organizacji ruchu.

Trwa (i jeszcze sporo potrwa) budowa ronda przy Parku im. Marszałka Piłsudskiego w Gostyninie. W związku z licznymi sygnałami mieszkańców i kierowców, policja ponownie apeluje o przestrzeganie przepisów wynikających ze zmiany w organizacji ruchu.

Przypomnijmy, że przebudowa skrzyżowania na ul. Kościuszki ruszyła 14 listopada.  Od tego czasu kierowcy muszą liczyć się z poważnymi utrudnieniami w ruchu, z którego częściowo wyłączona została ul. Kościuszki oraz Legionów Polskich. Zaalarmowani przez mieszkańców gostynińscy policjanci przypominają kierowcom o przestrzeganiu przepisów. 

- Na ul. Moniuszki, Polnej oraz Dmowskiego wprowadzone zostały zakazy wynikające ze znaku B-36 czyli zakaz zatrzymywania się. Nawet chwilowe zatrzymanie się na tych ulicach powoduje pogorszenie płynności ruchu, zmniejszenie przepustowości i wzrost zagrożenia bezpieczeństwa - przestrzega Dorota Słomkowska z KPP Gostynin.  

A pamiętać o zmianie organizacji ruchu powinniśmy jeszcze przez kilka najbliższych miesięcy. Zakończenie budowy przewiduje się bowiem do końca sierpnia przyszłego roku.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE