Reklama

Budynek po przychodni Arion Med-u już "zaklepany". Szykuje się 12-letnia dzierżawa

Opublikowano:
Autor:

Budynek po przychodni Arion Med-u już "zaklepany".  Szykuje się 12-letnia dzierżawa - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Coraz wyraźniej klaruje się przyszłość budynku przy ul. 3 Maja, który przez ostatnie lata pełnił funkcję przychodni Arion Med-u. Jak się dowiadujemy, wszystko wskazuje na to, że przez najbliższe 12 lat budynek dzierżawić będzie Fundacja Aktywności Regionalnej.

Coraz wyraźniej klaruje się przyszłość budynku przy ul. 3 Maja, który przez ostatnie lata pełnił funkcję przychodni Arion Med-u. Jak się dowiadujemy, wszystko wskazuje na to, że przez najbliższe 12 lat budynek dzierżawić będzie Fundacja Aktywności Regionalnej.

Starostwo powiatowe jest w trakcie dopinania ostatnich formalności związanych z przygotowaniem umowy dzierżawy. Porozumienie pomiędzy powiatem a fundacją może okazać się dla starostwa niezwykle rentowne. Fundacja zamierza bowiem własnym sumptem zmodernizować nadszarpnięty zębem czasu budynek, a przypomnijmy, że koszt jego modernizacji szacuje się na ok. 2 mln zł. Co więcej, w planach jest również budowa parkingu pomiędzy ul. Polną a 3 Maja.

Dzięki Fundacji Aktywności Regionalnej dzieci i młodzież z Gostynina miałyby szansę na korzystanie z zajęć edukacyjnych, m.in nauki języków obcych, informatyki, czy robotyki.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE