Reklama

Budżet Obywatelski: są wyniki głosowania! Sprawdź, które projekty zwyciężyły

Opublikowano:
Autor:

Budżet Obywatelski: są wyniki głosowania! Sprawdź, które projekty zwyciężyły - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Przez cały listopad mieszkańcy Gostynina mogli głosować na 11 projektów, które ich zdaniem powinny zostać zrealizowane w Gostyninie. Dziś został ogłoszony wykaz, które pomysły zostały przyjęte do realizacji i będą wykonane w ramach Budżetu Obywatelskiego 2017.

Przez cały listopad mieszkańcy Gostynina mogli głosować na 11 projektów, które ich zdaniem powinny zostać zrealizowane w Gostyninie. Dziś został ogłoszony wykaz, które pomysły zostały przyjęte do realizacji i będą wykonane w ramach Budżetu Obywatelskiego 2017.

W głosowaniu wzięło udział ponad 3500 mieszkańców. Najwięcej głosów zebrał pomysł, dotyczący budowy nowego placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 1 w Gostyninie. Oprócz budowy nowego miejsca dla dzieci przy ,,Jedynce'', do realizacji zadań przyjęto również: Frajdowisko - ogólnodostępny plac rekreacyjno-zabawowy, zakup defibrylatorów do miejsc użyteczności publicznej w Gostyninie, zakup rowerów wodnych nad jeziorem Bratoszewo, budowa Amfiteatru w Gostyninie w okolicach MCK oraz utworzenie szlaku turystyczno-edukacyjnego na terenie Rezerwatu Przyrody Dybanka.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE