Reklama

Budżet Obywatelski

Opublikowano:
Autor:

Budżet Obywatelski - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wojewoda Mazowiecki wszczął postępowanie nadzorcze w sprawie stwierdzenia nieważności uchwały ws. budżetu obywatelskiego na rok 2018.

Wojewoda Mazowiecki wszczął postępowanie nadzorcze w sprawie stwierdzenia nieważności uchwały ws. budżetu obywatelskiego na rok 2018.

 Uchwała z 31 maja 2017r. w sprawie przeprowadzenia na terenie Gminy Miasta Gostynina konsultacji społecznych w sprawie Budżetu Obywatelskiego jako części budżetu miasta na 2018 r została objęta przez Wojewodę Mazowieckiego nadzorem w sprawie stwierdzenia jej nieważności.

Tym bardziej jestem rozżalony ponieważ mimo, iż projekt był przygotowywany przez zespół roboczy składający się z pracowników Urzędu Miasta oraz Radnych, to w ostateczności Radni (w większości Inicjatywy dla Gostynina) nie uwzględnili uwag ze strony Zespołu Prawnego i dziś efekt jest taki jaki jest.

Czy uchwała będzie nieważna na tym etapie ciężko to stwierdzić. Uważam jednak, że jeżeli w końcu Państwo Radni zaufają choć trochę Burmistrzowi Miasta oraz Pracownikom Urzędu Miasta to tego typu sytuacje nie będą miały miejsca.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE