Reklama

Burmistrz i Przewodniczący Rady nagrodzili paraolimpijczyka

Opublikowano:
Autor:

Burmistrz i Przewodniczący Rady nagrodzili paraolimpijczyka - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dziś w sali konferencyjnej Urzędu Miasta burmistrz Paweł Kalinowski oraz przewodniczący rady miejskiej Andrzej Robacki wręczyli nagrodę Kamilowi Fabisiakowi za osiągnięcie wysokich wyników sportowych w ubiegłym roku.

Dziś w sali konferencyjnej Urzędu Miasta burmistrz Paweł Kalinowski oraz przewodniczący rady miejskiej Andrzej Robacki wręczyli nagrodę Kamilowi Fabisiakowi za osiągnięcie wysokich wyników sportowych w ubiegłym roku.

Nagroda, jaką otrzymał gostyniński sportowiec to 3000 zł oraz medal ,,Zasłużony dla miasta Gostynina". Kamil Fabisiak to sportowiec, który na co dzień uprawia dyscyplinę tenis na wózkach. Warto przypomnieć, że gostynianin w tym roku brał udział w Igrzyskach Paraolimpijskich w Rio de Janeiro. Oprócz tego, posiada on tytuł Mistrza Polski w Tenisie Ziemnym na Wózkach. Według rankingu ITF Wheelchair jest on 19 najlepszym tenisistom na wózku na świecie, a 1 w Polsce. Wzruszony sportowiec podziękował za pamięć i wsparcie oraz zaznaczył, że dzisiejsze wyróżnienie jest dla niego bardzo ważne.

W ubiegłym miesiącu nagrodę za wybitne osiągnięcia otrzymali: Katarzyna Pakulska, Szymon Marciniak, Adrian Przybyła, Weronika Alicja Justyńska oraz Weronika Stańczyk,

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE