Reklama

Burmistrz odpowiada ws. ul. Kraśnica. Droga będzie wyrównana

Opublikowano:
Autor:

Burmistrz odpowiada ws. ul. Kraśnica. Droga będzie wyrównana - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nie urzędnicy miejscy, a sam burmistrz wystosował odpowiedź w sprawie skarg jednego z mieszkańców ul. Kraśnica, o czym pisaliśmy wczoraj na łamach naszego portalu. Paweł Kalinowski zapewnia, że jeszcze w tym miesiącu droga zostanie doprowadzona do porządku.

Nie urzędnicy miejscy, a sam burmistrz wystosował odpowiedź w sprawie skarg jednego z mieszkańców ul. Kraśnica, o czym pisaliśmy wczoraj na łamach naszego portalu. Paweł Kalinowski zapewnia, że jeszcze w tym miesiącu droga zostanie doprowadzona do porządku.

Włodarz wyjaśnia, że w dniu 12 września, po telefonicznym zgłoszeniu problemu przez jednego z mieszkańców posesji przy ul. Kraśnica, pracownicy Urzędu Miasta przeprowadzili przegląd drogi gruntowej w terenie.

Burmistrz zaznacza, że to nie magistrat, a Nadleśnictwo Gostynin zleciło wykonanie wycinki, zaś na miejscu przeprowadzono rozmowę z pracownikami Zakładu Usług Leśnych, w której zobowiązano do uporządkowania drogi dojazdowej do posesji.

- Jednocześnie informuję ,że w miesiącu październiku Urząd Miasta Gostynina planuje wykonać równanie dróg gruntowych na terenie miasta, w tym ulicy Kraśnica - kwituje włodarz.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE