Reklama

Burmistrz otrzymał gratulacje od wicemarszałka senatu

Opublikowano:
Autor:

Burmistrz otrzymał gratulacje od wicemarszałka senatu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Od ciepłych słów ze strony wicemarszałku senatu, Adama Bielana rozpoczyna swoją drugą kadencję na stanowisku burmistrza Gostynina, Paweł Kalinowski. Listem od senatora włodarz chwali się na swoim facebook'owym profilu.

Od ciepłych słów ze strony wicemarszałku senatu, Adama Bielana rozpoczyna swoją drugą kadencję na stanowisku burmistrza Gostynina, Paweł Kalinowski. Listem od senatora włodarz chwali się na swoim facebook'owym profilu. 

- Bardzo miła chwila, gdy wraz z poparciem i zaufaniem ze strony mieszkańców miasta Gostynina, otrzymuje się gratulacje i deklaracje współpracy ze strony rządu. Serdecznie dziękuje Panu Adam Bielan Wicemarszałkowi Senatu RP za życzenia, ciepłe słowa i okazane zaufanie. Potrzeb w mieście jest dużo, ale jestem przekonany, że dzięki zadeklarowanemu wsparciu osiągniemy wspólne cele, które przysłużą się wszystkim mieszkańcom - pisze na fb Paweł Kalinowski. 

Dodajmy, że Adam Bielan od 2015 roku sprawuje funkcję senatora i wicemarszałka senatu. W latach 1997-2004 był posłem na sejm, ponadto posłem Parlamentu Europejskiego VI i VII kadencji (2004–2014) oraz wiceprzewodniczącym Parlamentu Europejskiego w latach 2007-2009. 

Poniżej prezentujemy pełną treść listu do burmistrza.

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE