Reklama

Burmistrz przed sądem. Pozwał go były prawnik magistratu

Opublikowano:
Autor:

Burmistrz przed sądem. Pozwał go były prawnik magistratu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Miesiąc temu stał na ślubnym kobiercu, teraz przyszło mu stanąć przed obliczem Temidy. Burmistrz Paweł Kalinowski musiał stawić się na sali sądowej, a tym, który go pozwał jest... były radca prawny magistratu.

Miesiąc temu stał na ślubnym kobiercu, teraz przyszło mu stanąć przed obliczem Temidy. Burmistrz Paweł Kalinowski musiał stawić się na sali sądowej, a tym, który go pozwał jest... były radca prawny magistratu.

Wspomniany ex prawnik Urzędu Miasta to 78- letni emeryt, ostatnio pracował w magistracie między styczniem a kwietniem 2015 roku, lecz Paweł Kalinowski podziękował mu za współpracę. Był prawnik UM  poczuł się dotknięty, a decyzję burmistrza uznał za objaw dyskryminacji w stosunku do osób emerytowanych. Prawnik  wystosował pismo do Rady Miejskiej, sprawa trafiła także na policję, aż w końcu do wydziału karnego Sądu Rejonowego w Gostyninie. W poniedziałek były prawnik i Paweł Kalinowski stanęli naprzeciwko siebie na sądowej sali. Posiedzenie było jednak niejawne. Sędzia orzekł, że włodarz jest niewinny, wyrok nie jest prawomocny. Więcej w dzisiejszej Gazecie Lokalnej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE