Reklama

Reklama

Burmistrz przyznał stypendia najzdolniejszym uczniom

Opublikowano: 10 listopada 2020 08:55
Autor: J.C

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Burmistrz Miasta Gostynina w ramach Miejskiego programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży będących mieszkańcami Gostynina przyznał stypendia za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe zdobyte w roku szkolnym 2019/2020.

Reklama

Burmistrz Miasta Gostynina w ramach Miejskiego programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży będących mieszkańcami Gostynina przyznał stypendia za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe zdobyte w roku szkolnym 2019/2020.

Do grona najlepszych z najlepszych należą zatem:

  • Natalia  Kusiak – uczennica Szkoły Podstawowej nr 3 im. Obrońców Westerplatte w Gostyninie – Stypendium za szczególne osiągnięcia w nauce. 
  • Elizawetta  Rutsak – uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 im. Armii  Krajowej w Gostyninie – Stypendium za szczególne osiągnięcia w nauce. 
  • Małgorzata Cichońska – uczennica Szkoły Podstawowej nr 3 im. Obrońców Westerplatte w Gostyninie– Stypendium za szczególne osiągnięcia sportowe .
  • Antonina Osmolak – uczennica Szkoły Podstawowej nr 3 im. Obrońców Westerplatte w Gostyninie – Stypendium za szczególne osiągnięcia sportowe.
  • Natalia  Sarzała– uczennica Szkoły Podstawowej nr 3 im. Obrońców Westerplatte w Gostyninie – Stypendium za szczególne osiągnięcia sportowe.

Wszystkim uczennicom, które otrzymały stypendia serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.