Reklama

Burmistrz przyznał stypendia najzdolniejszym uczniom

Opublikowano:
Autor:

Burmistrz przyznał stypendia najzdolniejszym uczniom - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Burmistrz Miasta Gostynina w ramach Miejskiego programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży będących mieszkańcami Gostynina przyznał stypendia za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe zdobyte w roku szkolnym 2019/2020.

Burmistrz Miasta Gostynina w ramach Miejskiego programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży będących mieszkańcami Gostynina przyznał stypendia za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe zdobyte w roku szkolnym 2019/2020.

Do grona najlepszych z najlepszych należą zatem:

  • Natalia  Kusiak – uczennica Szkoły Podstawowej nr 3 im. Obrońców Westerplatte w Gostyninie – Stypendium za szczególne osiągnięcia w nauce. 
  • Elizawetta  Rutsak – uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 im. Armii  Krajowej w Gostyninie – Stypendium za szczególne osiągnięcia w nauce. 
  • Małgorzata Cichońska – uczennica Szkoły Podstawowej nr 3 im. Obrońców Westerplatte w Gostyninie– Stypendium za szczególne osiągnięcia sportowe .
  • Antonina Osmolak – uczennica Szkoły Podstawowej nr 3 im. Obrońców Westerplatte w Gostyninie – Stypendium za szczególne osiągnięcia sportowe.
  • Natalia  Sarzała– uczennica Szkoły Podstawowej nr 3 im. Obrońców Westerplatte w Gostyninie – Stypendium za szczególne osiągnięcia sportowe.

Wszystkim uczennicom, które otrzymały stypendia serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE