Reklama

Burmistrz żegnał tegorocznych maturzystów LO

Opublikowano:
Autor:

Burmistrz żegnał tegorocznych maturzystów LO - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 28 kwietnia z murami Liceum Ogólnokształcącego w Gostyninie żegnali się tegoroczni maturzyści. Podczas uroczystego zakończenia roku, po przekazaniu sztandaru szkoły przedstawicielom z klasy młodszej, dyrektor Anna Banach-Janicka w ciepłych słowach oraz z dawką humoru wspominała swoich uczniów. Najlepsi licealiści otrzymali nagrody i życzenia kolejnych sukcesów.

28 kwietnia z murami Liceum Ogólnokształcącego w Gostyninie żegnali się tegoroczni maturzyści. Podczas uroczystego zakończenia roku, po przekazaniu sztandaru szkoły przedstawicielom z klasy młodszej, dyrektor Anna Banach-Janicka w ciepłych słowach oraz z dawką humoru wspominała swoich uczniów. Najlepsi licealiści otrzymali nagrody i życzenia kolejnych sukcesów.

Uczestniczący w uroczystości Burmistrz Paweł Kalinowski życzył abiturientom wytrwałości w dążeniu do celu i dobrych wyborów w przyszłości, a najlepszej uczennicy wręczył nagrodę. W pożegnaniu uczniów brali udział również Szymon Szczypawka ze Starostwa Powiatowego w Gostyninie oraz Pan Andrzej Reder.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE