Reklama

Były prezes Elgo jeszcze poczeka: wyrok odroczony

Opublikowano:
Autor:

Były prezes Elgo jeszcze poczeka: wyrok odroczony - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Sąd Rejonowy w Gostyninie odroczył dziś wyrok w sprawie byłego prezesa upadłego Elgo, Dariusza K. Kolejny termin ogłoszenia wyroku został wyznaczony na 16 maja.

Sąd Rejonowy w Gostyninie odroczył dziś wyrok w sprawie byłego prezesa upadłego Elgo, Dariusza K. Kolejny termin ogłoszenia wyroku został wyznaczony na 16 maja.

Na sali sądowej zjawili się dziś byli pracownicy Elgo oraz liderka Gostynińskiego Centrum Rozwoju, Mariola Józwiak-Węclewska, zabrakło za to samego zaintersowanego, Dariusza K. Podczas posiedzenia sędzia Maciej Górzyński poinformował, że pełnomocnik Dariusza K. zobowiązał się do nadesłania dodatkowych dokumentów mogących mieć wpływ na końcowy werdykt. W związku z ilością spraw prowadzonych obecnie oraz zaplanowanych w najbliższych tygodniach w Sądzie Rejonowym w Gostyninie termin ogłoszenia wyroku zaplanowano na dzień 16 maja, na godz. 15:00.

Dariuszowi K. zarzuca się, że w okresie od 15 kwietnia 2011 r. do 29 kwietnia 2013 r. działając jako prezes zarządu Elgo pomimo powstania warunków uzasadniających prawo upadłościowe i naprawcze upadłość spółki ,nie złożył do właściwego sądu wniosku o upadłość. Wyrok zostanie odczytany 23 marca, w czwartek o godz. 15. w Sądzie Rejonowym w Gostyninie.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE