Reklama

Były prezes Elgo wciąż bez wyroku

Opublikowano:
Autor:

Były prezes Elgo wciąż bez wyroku - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Los Dariusza K. wciąż stoi pod znakiem zapytania. Dziś sąd odroczył ogłoszenie wyroku w sprawie byłego prezesa upadłego Elgo Lighting i wyznaczył termin kolejnego posiedzenia.

Los Dariusza K. wciąż stoi pod znakiem zapytania. Dziś sąd odroczył ogłoszenie wyroku w sprawie byłego prezesa upadłego Elgo Lighting i wyznaczył termin kolejnego posiedzenia.

Przypomnijmy, że podczas pierwszego posiedzenia, 23 marca, sędzia Maciej Górzyński poinformował, że pełnomocnik Dariusza K. zobowiązał się do nadesłania dodatkowych dokumentów mogących mieć wpływ na końcowy werdykt i wyznaczył nowy termin ogłoszenia wyroku na 16 maja. Dziś po raz kolejny na sali rozpraw zabrakło głównego zainteresowanego. Podobnie jak w marcu pojawili się za to byli pracownicy Elgo. Jednak i tym razem sędzia podjął decyzję o odroczeniu wyroku. Kolejny termin został wyznaczony na 11 lipca.

Dariuszowi K. zarzuca się, że w okresie od 15 kwietnia 2011 r. do 29 kwietnia 2013 r. działając jako prezes zarządu Elgo pomimo powstania warunków uzasadniających prawo upadłościowe i naprawcze upadłość spółki, nie złożył do właściwego sądu wniosku o upadłość.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE