Reklama

Cała Polska czyta dzieciom - uczniowie ZS włączają się do akcji

Opublikowano:
Autor:

Cała Polska czyta dzieciom - uczniowie ZS włączają się do akcji - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W ramach ogólnopolskiej akcji ,,Cala Polska czyta dzieciom", uczniowie Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Gostyninie w ubiegły piątek udali się do Szkoły Podstawowej nr 3, aby spędzić ten dzień z młodszymi kolegom.

W ramach ogólnopolskiej akcji ,,Cala Polska czyta dzieciom", uczniowie Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Gostyninie w ubiegły piątek udali się do Szkoły Podstawowej nr 3, aby spędzić ten dzień z młodszymi kolegom.

Uczniowie szkoły średniej pod opieką Doroty Urbańskiej-Majchrzak odwiedzili podstawówkę z lekturą Kubuś Puchatek A. A. Milne. Wybrana książka nie była przypadkowa, ponieważ 25 listopada obchodzimy święto pluszowego misia. Wybrana i aktorsko odczytana przez młodzież przygoda trafiła do młodych odbiorców, czego dowodem było ogromne zainteresowanie oraz szczera radość drugoklasistów. Starsi uczniowie nie ukrywali zadowolenia i wzruszenia. Na zakończenie spotkania dzieci z podstawówki wręczyli starszym kolegom własnoręcznie przygotowane dyplomy oraz słodkości.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE