Reklama

Car detailing - dlaczego warto zabrać swoje auto do "SPA"?

Opublikowano:
Autor:

Car detailing - dlaczego warto zabrać swoje auto do "SPA"? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zadbany samochód jest poniekąd wizytówką właściciela, podobnie jak dobrze dobrane ubranie, ładny uśmiech czy modna fryzura. Dotyczy to szczególnie osób, które korzystają z auta również służbowo, ale też i nas wszystkich na co dzień, gdy na przykład jedziemy gdzieś w gości czy na umówione spotkanie. Jak zatem zadbać o swoje auto na poziomie nieco wyższym, niż wizyta w bezdotykowej myjni? Czym jest auto detailing i jak możemy w jego ramach poprawić wygląd naszej ukochanej maszynki?

Zadbany samochód jest poniekąd wizytówką właściciela, podobnie jak dobrze dobrane ubranie, ładny uśmiech czy modna fryzura. Dotyczy to szczególnie osób, które korzystają z auta również służbowo, ale też i nas wszystkich na co dzień, gdy na przykład jedziemy gdzieś w gości czy na umówione spotkanie. Jak zatem zadbać o swoje auto na poziomie nieco wyższym, niż wizyta w bezdotykowej myjni? Czym jest auto detailing i jak możemy w jego ramach poprawić wygląd naszej ukochanej maszynki?

1. Czym jest detailing?

2. Dlaczego warto zabrać auto na detailing?

3. Czy detailing jest drogi?

Czym jest detailing?

Każdy kto ma samochód co jakiś czas siłą rzeczy musi pojechać na myjnię. Niektórzy z nas bardzo dbają o swoje auta i robią to często, podczas gdy innym nie zależy na połyskliwym lakierze. Detailing jest bardziej skierowany do tych z nas, którzy zaliczają się bardziej do tej pierwszej grupy, chociaż oczywiście zawsze warto spróbować chociaż raz, by zauważyć różnicę w poziomie zadbania naszego pojazdu. Pod tym hasłem kryje się bowiem swoiste SPA dla samochodów - bardzo dokładne mycie, zabiegi pielęgnacyjne dla lakieru, polerowanie i woskowanie dla zapewnienia ochrony. Jeżeli więc zależy nam na reprezentacyjnym wyglądzie naszego auta lub po prostu jesteśmy ciekawi, jak będzie wyglądało, warto wypróbować taką usługę.

Dlaczego warto zabrać auto na detailing?

Detailing to jednak nie tylko sprawienie, że auto będzie wyglądało dobrze. Wiele kosmetyków i produktów, jakich używa się podczas pracy, ma również właściwości ochronne i jest w stanie zabezpieczyć nasz samochód przed szybkim ponownym zabrudzeniem, zaciekami na szybach, a nawet drobnymi rysami. Samo woskowanie i polerowanie auta pozwala również na ukrycie już istniejących zadrapań i skaz na lakierze, dzięki czemu po odpowiednio dobranej sesji detailingowej nawet najbardziej wiekowe auto może znów wyglądać tak, jakby dopiero co wyjechało z salonu.

Czy detailing jest drogi?

Wśród wielu osób panuje błędne przeświadczenie, że detailing auta jest drogi i stać na niego tylko osoby posiadające pojazdy z wyższej półki. Jest to jednak nieprawda, ponieważ wiele firm zajmujących się tego typu działalnością podchodzi do każdego klienta bardzo indywidualnie i często nawet za niewielkie pieniądze jesteśmy w stanie nieco odświeżyć i poprawić wygląd naszego samochodu. Dlatego warto jest zawsze przedstawić swój budżet na podobną usługę i po prostu zapytać, co możemy za to dostać. Miejscem, od którego warto zacząć jest auto detailing Warszawa: https://blingautodetailing.pl/.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE