Reklama

Casting trwa w najlepsze! Który gostyninianin zostanie gwiazdą "Trudnych spraw"? [FOTOGALERIA]

Opublikowano:
Autor:

Casting trwa w najlepsze! Który gostyninianin zostanie gwiazdą "Trudnych spraw"? [FOTOGALERIA] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W samo południe Hotel Stacja Kutno stał się Mekką miłośników programów paradokumentalnych. Setki śmiałków z całego regionu przybyły na spotkanie z twórcami "Trudnych spraw", "Dlaczego ja?", czy"Pamiętników z Wakacji", by spróbować swoich sił w castingu. Jak się dowiadujemy, wśród nich są również odważniacy z Gostynina. Jedni udział w rekrutacji traktują jako przygodę, dla innych - jak sami mówią - to pierwsza furtka do telewizyjnej kariery.

W samo południe Hotel Stacja Kutno stał się Mekką miłośników programów paradokumentalnych. Setki śmiałków z całego regionu przybyły na spotkanie z twórcami "Trudnych spraw", "Dlaczego ja?", czy"Pamiętników z Wakacji", by spróbować swoich sił w castingu. Jak się dowiadujemy, wśród nich są również odważniacy z Gostynina. Jedni udział w rekrutacji traktują jako przygodę, dla innych - jak sami mówią - to pierwsza furtka do telewizyjnej kariery.

Kilka lat temu paradokumenty przebojem wdarły się do ogólnopolskich stacji telewizyjnych, gdzie na dobre zagrzały miejsce, przyciągając przed odbiorniki miliony widzów. Popularność tego typu programów wydaje się być nieśmiertelna - również w naszym regionie, czego dowodem jest dzisiejszy casting. Korytarze Hotelu Stacja Kutno wypełniły tłumy chętnych, każdy ze scenariuszem w ręku z niecierpliwością oczekuje na swoją kolej, by zaprezentować swoje umiejętności aktorskie przed szanowną kapitułą. Wśród przybyłych są zarówno dorośli, jak i młodzież i dzieci, nie brakuje również rodzin w komplecie. Poza lekką tremą, sala przesłuchań przesiąknięta jest pozytywnymi emocjami, a uczestnicy castingu z pełnym oddaniem wcielają się w powierzone im role.

Od twórców programu dowiadujemy się, że w castingu udział wzięło także kilku gostyninian. Jak im poszło? Czas pokaże. A tym czasem, wszyscy chętni do wzięcia udziału w castingu mają czas do 18. Nie ma na co czekać! Powodzenia!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE