Reklama

Centrum Terapii i Rozwoju Dziecka otwarte

Opublikowano: wt, 13 sie 2019 14:26
Autor:

Centrum Terapii i Rozwoju Dziecka otwarte - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W miniony czwartek odbyło się oficjalne otwarcie Centrum Terapii i Rozwoju Dziecka – Integracja sensoryczna Sensorki, które mieści się przy ul. Dybanka 2 w Gostyninie. Placówka powstała z myślą o dzieciach z trudnościami rozwojowymi i ich rodzin.

W miniony czwartek odbyło się oficjalne otwarcie Centrum Terapii i Rozwoju Dziecka – Integracja sensoryczna Sensorki, które mieści się przy ul. Dybanka 2 w Gostyninie. Placówka powstała z myślą o dzieciach z trudnościami rozwojowymi i ich rodzin.

Sensorki to grono specjalistów, którzy dzięki swoim kwalifikacjom, doświadczaniu oraz ścisłej współpracy między sobą, są w stanie zapewnić kompleksową diagnozę i profesjonalną pomoc.

Podczas oficjalnego otwarcia przedstawiono bogatą ofertę zajęć oraz profesjonalnej terapii, której głównym zadaniem jest dostarczenie i kontrolowanie bodźców przez wszystkie narządy zmysłów w taki sposób, aby dziecko spontanicznie kształtowało prawidłowe reakcje.

Centrum Terapii i Rozwoju Dziecka oferuje zajęcia z zakresu integracji sensorycznej, terapii ręki, treningu umiejętności społecznych, wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, terapii pedagogicznej, arteterapii oraz logopedii. Ponadto przygotowano zajęcia rozwijające zainteresowania: Gordonki, creative English, warsztaty małego grafika i sensorki. W ramach działalności placówki prowadzona jest pomoc psychologiczna.

Źródło: UM Gostynin

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE