Reklama

Chcesz parkować, rzuć na tacę. Ksiądz wprowadzi opłaty parkingowe

Opublikowano:
Autor:

Chcesz parkować, rzuć na tacę. Ksiądz wprowadzi opłaty parkingowe - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nie ma płatnych parkingów przy Rynku, lecz być może za postój będzie trzeba zapłacić przy ul. Polnej. Taki pomysł padł ze strony proboszcza Parafii Bożego Miłosierdzia, który rozmyśla wprowadzenie parafialnej strefy płatnego parkowania... Mieszkańcy stanowczo protestują i postanowili o sprawie poinformować władze miasta.

Nie ma płatnych parkingów przy Rynku, lecz być może za postój będzie trzeba zapłacić przy ul. Polnej. Taki pomysł padł ze strony proboszcza Parafii Bożego Miłosierdzia, który rozmyśla wprowadzenie parafialnej strefy płatnego parkowania... Mieszkańcy stanowczo protestują i postanowili o sprawie poinformować władze miasta.

Sytuacją zainteresowany został radny Michał Bartosiak, który temat poruszył podczas wczorajszej sesji Rady Miasta. Lokatorzy bloków: Polna 12 i polna 12a poprosili o interwencję Urząd w sprawie pobliskiego parkingu. Ten jest bowiem własnością... parafii, w której twardą ręką rządzi ks. Sławomir Wiśniewski. Mieszkańcy donoszą, że proboszcz planuje wprowadzenie opłat parkingowych(!), tudzież zamknięcie go w dni robocze. W trakcie sesji burmistrz był oszczędny w słowach.

- Jest to teren parafii, więc nie mogę ingerować w decyzje proboszcza. Niemniej porozmawiam z księdzem, ale ciężko przewidzieć, jakie przyniesie to efekty - rzucił lakonicznie burmistrz.

O sytuacji próbowaliśmy porozmawiać z proboszczem, niestety nie zastaliśmy go na parafii. O sprawie będziemy informować na bieżąco.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE