Reklama

Chciał odebrać sobie życie, policjanci zapobiegli tragedii

Opublikowano:
Autor:

Chciał odebrać sobie życie, policjanci zapobiegli tragedii - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 21-letni mężczyzna miał zamiar targnąć się na swoje życie w lesie w okolicach Sierakówka. Na szczęście desperata odnaleźli gostynińscy policjanci i przekazali pod opiekę pogotowia ratunkowego.

21-letni mężczyzna miał zamiar targnąć się na swoje życie w lesie w okolicach Sierakówka. Na szczęście desperata odnaleźli gostynińscy policjanci i przekazali pod opiekę pogotowia ratunkowego.

21-letni płocczanin przesłał swoim najbliższym wiadomość sms-ową, w której zakomunikował, że zamierza popełnić samobójstwo. Informacja w tej sprawie niemal natychmiast przekazana została dyżurnemu KPP Gostynin, ponieważ – jak wynikało ze zgłoszenia – młody desperat miał przebywać w lasach w okolicy Sierakówka.

Dyżurny przekazał rysopis 21-latka policjantom, którzy  zostali niezwłocznie wyekspediowani w miejsce, w którym przebywać miał chcący skończyć z życiem mężczyzna. Akcja okazała się skuteczna – niedoszły samobójca został odnaleziony i przekazany pod opiekę pogotowia ratunkowego.

– Dzięki sprawnym, zdecydowanym i szybkim działaniom podjętym przez gostynińskich policjantów  udało zapobiec ludzkiej tragedii. – podsumowuje Dorota Słomkowska, rzecznik prasowy KPP w Gostyninie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE