Reklama

Chcieli zabrać dziewczynki do samochodu. W regionie grasują porywacze?

Opublikowano:
Autor:

Chcieli zabrać dziewczynki do samochodu. W regionie grasują porywacze? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dwie osoby w średnim wieku chciały porwać dzieci sprzed Szkoły Podstawowej nr 5 w Kutnie. Takie informacje docierają do dyrekcji placówki od zaniepokojonych rodziców. Sprawę bada policja.

Dwie osoby w średnim wieku chciały porwać dzieci sprzed Szkoły Podstawowej nr 5 w Kutnie. Takie informacje docierają do dyrekcji placówki od zaniepokojonych rodziców. Sprawę bada policja.

Sytuacja miała miejsce w ubiegły poniedziałek, 6 listopada. Dzieci po skończonych lekcjach czekały na autobus. Do dwóch dziewczynek w wieku ok. 10 lat podjechał samochód. W środku znajdowały się dwie osoby w wieku ok. 50 lat. Zaproponowali uczennicom podwózkę. Te jednak zareagowały odpowiednio i zamiast wsiąść do auta, poszły o wszystkim opowiedzieć swojemu opiekunowi oraz rodzicom.

Rodzice o incydencie powiadomili dyrekcję szkoły, co spotkało się z jej szybkim odzewem. Sprawą zainteresowano także policję za pośrednictwem dzielnicowego. Władze placówki chcą, by w godzinach, w których uczniowie kończą lekcje i oczekują na autobus, w okolicy znajdował się policyjny patrol. Dyrektor szkoły odbyła także rozmowę z firmą ochroniarską, która ma podpisaną umowę z placówką. Jej pracownicy także mają czuwać na bezpieczeństwem uczniów czekających na autobus.

Czy to ostatni taki przypadek w regionie?

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE