Reklama

Ciężkie pieniądze na remonty szkół: gmina wyda prawie 3 mln zł

Opublikowano:
Autor:

Ciężkie pieniądze na remonty szkół: gmina wyda prawie 3 mln zł - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Cztery szkoły z obrębu gminy Gostynin czeka gruntowny remont. Łącznie na modernizację placówek przewidziano niemal 3 mln zł. Skąd gmina weźmie pieniądze na tak ogromne inwestycje?

Cztery szkoły z obrębu gminy Gostynin czeka gruntowny remont. Łącznie na modernizację placówek przewidziano niemal 3 mln zł. Skąd gmina weźmie pieniądze na tak ogromne inwestycje?

W tym tygodniu wójt gminy Gostynin, Edmund Zieliński poinformował, że została podpisana umowa o dofinansowanie Projektu "Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej zlokalizowanych na terenie Gmin Związku Gmin Regionu Płockiego". Co to oznacza? W ramach projektu cztery szkoły zostaną poddane termomodernizacji. Chodzi o Szkołę Podstawową i Gimnazjum w Lucieniu, Szkołę Podstawową i Gimnazjum w Solcu, Szkołę Podstawową i Gimnazjum w Sierakówku i Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Emilianowie.

Całkowity koszt projektu to kwota 2,77 mln zł! Jednak spokojnie, gmina z własnej kieszeni wyłoży zaledwie niewielką część. Dofinansowanie wyniesie bowiem prawie 2 mln zł. Projekt jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE