Reklama

Ciocia Jadzia podbiła serca uczniów z Gostynina [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Ciocia Jadzia podbiła serca uczniów z Gostynina [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Eliza Piotrowska, autorka cyklu książek o Cioci Jadzi spotkała się z uczniami klas I-III Szkoły Podstawowej nr 1, Szkoły Podstawowej nr 5 i Szkoły Podstawowej nr 3. Drugi dzień gostynińskiego Tygodnia Bibliotek upłynął w niezwykle radosnej atmosferze.

Eliza Piotrowska, autorka cyklu książek o Cioci Jadzi spotkała się z uczniami klas I-III Szkoły Podstawowej nr 1, Szkoły Podstawowej nr 5 i Szkoły Podstawowej nr 3. Drugi dzień gostynińskiego Tygodnia Bibliotek upłynął w niezwykle radosnej atmosferze.Seria książek poświęconych Cioci Jadzi cieszy się wśród najmłodszych czytelników wielką, w pełni zasłużoną popularnością. Ich autorka – Eliza Piotrowska – w środę 9 maja była gościem Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Jakuba z Gostynina, spotykając się z dziećmi najmłodszych klas gostynińskich podstawówek z okazji Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek 
Uczestnicy spotkań zorganizowanych w sali kawiarnianej Miejskiego Centrum Kultury i w SP 3 przekonali się osobiście, że Eliza Piotrowska nie tylko cudownie pisze, ale i wspaniale opowiada. Dzieci chwilami czuły się tak, jakby same były bohaterami cyklu o Cioci Jadzi. Eliza Piotrowska opowiadała o bohaterach swoich książek tak, że dzieci co chwilę wybuchały gromkim śmiechem. 
Eliza Piotrowska podziwiała portrety Cioci Jadzi rysowane przez dzieci kredą na placu przed siedzibą MCK-u (na spotkaniu z dziećmi z SP 1 i SP 5) oraz na kartkach (na spotkaniu z dziećmi z SP 3). 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE