Reklama

Co w duszy gra gostynińskim poetom?

Opublikowano:
Autor:

Co w duszy gra gostynińskim poetom? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Po raz pierwszy w tym roku, wczoraj, w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej spotkali się członkowie Gostynińskiego Klubu Poetyckiego. W miłej atmosferze, która zawsze towarzyszy takim spotkaniom, poeci ustalali zakres działań na 2018 rok, ale także czytali swoje wiersze. Nie zabrakło poezji o tematyce lirycznej dającej bodziec do refleksji nad życiem, ale także napisanej pod wpływem bieżących wydarzeń, które poruszają struny poetyckich serc.

Po raz pierwszy w tym roku, wczoraj, w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej spotkali się członkowie Gostynińskiego Klubu Poetyckiego. W miłej atmosferze, która zawsze towarzyszy takim spotkaniom, poeci ustalali zakres działań na 2018 rok, ale także czytali swoje wiersze. Nie zabrakło poezji o tematyce lirycznej dającej bodziec do refleksji nad życiem, ale także napisanej pod wpływem bieżących wydarzeń, które poruszają struny poetyckich serc.

Grupa zaprasza do swojego grona chętnych twórców, którzy jeszcze się nie ujawnili, albo nie mieli okazji do zaprezentowania swojej poezji. Każdy zostanie przyjęty z otwartymi ramionami i będzie się czuł jak w gronie przyjaciół.
Kontakt tel. z Klubem Poetyckim – 24 235 24 08, opiekun p. Marzena Ligocka. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE