Reklama

Co z oczyszczalnią? Jest projekt uchwały intencyjnej

Opublikowano:
Autor:

Co z oczyszczalnią? Jest projekt uchwały intencyjnej - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Najpierw Komisja Rozwoju Gospodarczego i Budżetu, następnie Rada Miejska podejmą uchwałę intencyjną, która wyznaczyć ma kierunek działania w związku z planowaną modernizacją Miejskiej Oczyszczalni Ścieków.

Najpierw Komisja Rozwoju Gospodarczego i Budżetu, następnie Rada Miejska podejmą uchwałę intencyjną, która wyznaczyć ma kierunek działania w związku z planowaną modernizacją Miejskiej Oczyszczalni Ścieków.

Wczoraj podczas obrad Komisji Rozwoju Gospodarczego i Budżetu odbyła się dyskusja na temat formuły finansowania modernizacji Miejskiej Oczyszczalni Ścieków w Gostyninie. Rozważane są dwa warianty: wykorzystanie finansowania unijnego, bądź współpraca z partnerem branżowym. Projekt uchwały intencyjnej zostanie głosowany w przyszły poniedziałek na specjalnym posiedzeniu Komisji Rozwoju Gospodarczego i Budżetu, a następnie podczas obrad sesji Rady Miasta.

Przypomnijmy, że bardzo zły stan techniczny obiektu został potwierdzony wynikami kontroli WIOŚ, na podstawie których organ kontrolny nałożył karę za niespełnienie wymagań pozwolenia wodno-prawnego, co z kolei wymusza rozpoczęcie modernizacji w trybie pilnym. Odroczenie kar środowiskowych jest uwarunkowane rozpoczęciem procesu jej modernizacji i zakończenie w określonym czasie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE