Reklama

Co z placem zabaw przy ul. Stodólnej?

Opublikowano:
Autor:

Co z placem zabaw przy ul. Stodólnej?  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zaraz po remoncie nawierzchni, przy ul. Stodólnej pojawić miał się plac zabaw. Jak na razie rodzice oraz ich pociechy wciąż jednak czekają. Co jest tego powodem?

Zaraz po remoncie nawierzchni, przy ul. Stodólnej pojawić miał się plac zabaw. Jak na razie rodzice oraz ich pociechy wciąż jednak czekają. Co jest tego powodem?

6 września na stronie BIP Urzędu Miasta pojawiło się zapytanie ofertowe na wykonanie zadania. Sprawa utkwiła jednak w martwym punkcie. Podczas dzisiejszej sesji miejskiej, burmistrz zapytany przez radną Małgorzatę Rędzikowską-Mystkowską wyjaśniał powody opóźnienia w realizacji. 

Paweł Kalinowski poinformował, że póki co miastu brakuje środków finansowych. Jednocześnie włodarz zapewnia, że magistrat stara się o pozyskanie dofinansowania na ten cel i wykonanie zadania dojdzie do skutku w bliżej nieokreślonej przyszłości. 

Warto dodać, że w zamówienie obejmuje m.in: dostawę i montaż zestawu zabawowego i tablicy informacyjnej z regulaminem: wykonanie w strefach bezpieczeństwa wszystkich montowanych urządzeń nawierzchni piaskowej. Na ukończenie zadania, wykonawca będzie miał 6 tygodni od zawarcia umowy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE