Reklama

Co za emocje! Regaty żeglarskie w Nowym Duninowie [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Co za emocje! Regaty żeglarskie w Nowym Duninowie [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W Nowym Duninowie odbyły się regaty żeglarskie - jedna z największych imprez na Zalewie Włocławskim i w regionie. Jak zawsze wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem.

W Nowym Duninowie odbyły się regaty żeglarskie - jedna z największych imprez na Zalewie Włocławskim i w regionie. Jak zawsze wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem.

W wydarzeniu uczestniczyli m.in. marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik, starosta płocki Mariusz Bieniek oraz wójt gminy Nowy Duninów Mirosław Krysiak.

W ramach imprezy odbyły się XVI Regaty o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego, XVIII Regaty o Puchar Starosty Płockiego i XXIII Regaty o Puchar Wójta Gminy Nowy Duninów.

Puchar marszałka dla najszybszego jachtu w regatach zdobyła załoga jachtu „Andrzela” ze sternikiem Andrzejem Rygielskim. Puchar starosty dla zwycięzcy w najliczniejszej klasie (T2), otrzymała ekipa „Błysku” ze sternikiem Justyną Matusiak. Natomiast puchar wójta za zajęcie I miejsca zespołowego trafił do KŻ „Petrochemia”.

W trakcie trwania regat nie zabrakło też występów artystycznych, konkursów i wielu innych atrakcji, zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Uczestnicy mogli m.in. popłynąć w rejs po Zalewie Włocławskim, obejrzeć mocno emocjonującą paradę motocykli i aut 4x4. Dużym zainteresowaniem cieszyły się też pokazy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Płocku.

Na scenie można było podziwiać najmłodszych mieszkańców z terenu gminy Nowy Duninów, grupy taneczne z Gminnego Ośrodka Kultury w Nowym Duninowie z siedzibą w Soczewce, zespoły Classic, Ex Bolo/Positive Band, The Brothers. Na koniec zaserwowano mieszkańcom przestrzenny pokaz laserowy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE