Reklama

Co ze świetlicą przy ul. Targowej?

Opublikowano:
Autor:

Co ze świetlicą przy ul. Targowej? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kilka miesięcy temu liderka IdG Agnieszka Korajczyk-Szyperska wraz z radnymi Małgorzatą Rędzikowską-Mystkowską i Magdą Augustyniak spotkały się z mieszkańcami osiedla Targowej, aby wysłuchać ich próśb. Jedną z ważniejszych spraw dla mieszkańców było utworzenie świetlicy dla dzieci w bloku przy ul. Targowej 5.

Kilka miesięcy temu liderka IdG Agnieszka Korajczyk-Szyperska wraz z radnymi Małgorzatą Rędzikowską-Mystkowską i Magdą Augustyniak spotkały się z mieszkańcami osiedla Targowej, aby wysłuchać ich próśb. Jedną z ważniejszych spraw dla mieszkańców było utworzenie świetlicy dla dzieci w bloku przy ul. Targowej 5.

W tej sprawie radne podjęły rozmowy z MTBS, a na komisjach złożyły odpowiednie wnioski. Na początku grudnia Miejskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Gostyninie odpowiedziało na pismo, niestety negatywnie. Według prezesa pomieszczenie nie spełnia określonych wymagań m. in. niedostateczna wysokość lokalu, brak dostosowania potrzeb dla niepełnosprawnych dzieci, brak wentylacji mechanicznej, a oświetlenie nie spełnia wymogów polskiej normy. Jak zapowiada Agnieszka Korajczyk-Szyperska, to nie koniec poszukiwań miejsca na nową świetlice dla dzieci.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE