Reklama

Czarna seria zaginięć w Toruniu? Co łączy te sprawy?

Opublikowano:
Autor:

Czarna seria zaginięć w Toruniu? Co łączy te sprawy? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Niewyjaśnione zaginięcia to sprawy, które najbardziej intrygują twórce filmów na kanale YouTube „NIEDIEGETYCZNE”. Jednym z nich jest właśnie materiał, który już jakiś czas temu pojawił się w sieci i dotyczy właśnie takiej historii. Historii niewyjaśnionych zaginięć, o których również swego czasu pisaliśmy na naszym portalu. Czy po latach coś się zmieniło? Czy wiemy więcej?

Niewyjaśnione zaginięcia to sprawy, które najbardziej intrygują twórce filmów na kanale YouTube „NIEDIEGETYCZNE”. Jednym z nich jest właśnie materiał, który już jakiś czas temu pojawił się w sieci i dotyczy właśnie takiej historii. Historii niewyjaśnionych zaginięć, o których również swego czasu pisaliśmy na naszym portalu. Czy po latach coś się zmieniło? Czy wiemy więcej? 

Przede wszystkim obejrzyjcie film, który opowiada o zaginięciu Remigiusza Baczyńskiego. Jego niewyjaśniona historia jest bardzo podobna do dwóch innych spraw z Torunia. Czy to czarna seria zaginięć młodych osób w Toruniu? Czy raczej może nieszczęśliwy zbieg okoliczności? Co łączy te sprawy? Więcej o tym możesz przeczytać TUTAJ

Ciekawe są również komentarze widzów. Może śledczy powinni zapoznać się z nimi? Może będzie to przełomowy moment w śledztwie. Podobno ludziom zdarza się znikać bez śladu. Wielu sądzi, że istnieje coś takiego jak zbrodnia doskonała. W policyjnych statystykach zaginięć kryje się mroczny sekret - "ciemna liczba zabójstw". 

Może sprawą Remka i pozostałych osób powinni zająć się kryminalni z tzw. "Archiwum X" - pierwszej w Polsce jednostki, która rozwiązuje po latach niewyjaśnione sprawy kryminalne. Udowadnia, że nic, a zwłaszcza ludzie, nie ginie bez śladu. Że sprawiedliwość w końcu dopadnie każdego mordercę. 

Czy kiedykolwiek uda się wyjaśnić serię tajemniczych zaginięć z Torunia? Więcej TUTAJ

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE